Galerie

Komunikaty własne

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do oddania w dzierżawę i do sprzedaży

Wójt Gminy Rozdrażew informuje o wywieszeniu na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Gminy Rozdrażew ul. Rynek 3 wykazu nieruchomości przeznaczonych do oddania w dzierżawę i do sprzedaży.

Czytaj więcej...

Wyniki wyborów do Sejmu i Senatu RP w Gminie Rozdrażew

Wyniki wyborów do Sejmu i Senatu RP w Gminie Rozdrażew.

Czytaj więcej ...

Obwieszczenie - terminy polowań

Wójt Gminy Rozdrażew podaje do publicznej wiadomości informację o
terminach polowań zbiorowych.

Czytaj więcej ...

Wybory do Sejmu i Senatu RP

 Wybory Parlamentarne do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej odbędą się dnia 13 października 2019r. Lokale wyborcze czynne będą pomiędzy godziną 7.00 a 21.00.

Czytaj więcej...

Jubilaci obchodzili Złote Gody

W dniu 9 października 2019r. w sali wiejskiej w Rozdrażewie odbyło się uroczyste spotkanie władz gminy z jubilatami obchodzącymi Złote Gody.

Czytaj więcej...

Obwieszczenie o terminach polowań

Wójt Gminy Rozdrażew podaje do publicznej wiadomości obwieszczenie o terminach polowań zbiorowych Koła Łowieckiego „Dzik”.
Czytaj więcej...

Laureaci konkursu na najładniejszy ogród

W dniu 4 października 2019r.  w salce USC odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu na najładniejszy ogród.

Czytaj więcej...

Relacja z obrad X sesji Rady Gminy

W dniu 27 września odbyła się X sesja Rady Gminy Rozdrażew. W jednym z pierwszych punktów obrad Rada Gminy zapoznała się z informacją przygotowaną przez Kierownika Gminnego Zespołu Szkół i Przedszkoli w Rozdrażewie

Czytaj więcej ...

10 - lecie Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK przy Urzędzie Gminy w Rozdrażewie

W sobotę, 28 września w „Chacie na Rozdrożu” odbyła się uroczystość z okazji 10 - lecia działalności Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK przy Urzędzie Gminy w Rozdrażewie.

Czytaj więcej...

Spotkanie dla rolników

Dyrektor Wielkopolskiego Oddziału Regionalnego ARiMR  zaprasza na spotkanie pn. „SUSZA. Zapobieganie i niwelowanie skutków”, które odbędzie się w  dniu 7 października 2019r. o godz. 10.00

Czytaj więcej...

Komunikat MZK w Krotoszynie o kursowaniu linii J relacji Krotoszyn-Jarocin

Miejski Zakład Komunikacji w Krotoszynie Sp. z o.o. informuje, że w miesiącu październiku 2019 r. linia J będzie nadal kursować zgodnie z dotychczasowym rozkładem jazdy.

Czytaj więcej...

Nabór wniosków przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji  Rolnictwa informuje o naborze wniosków dla  rolników, których  gospodarstwa ucierpiały  wskutek  tegorocznej suszy. Rolnicy będą mogli składać  wnioski  o  pomoc od 3 października do 31 października 2019r.

Czytaj więcej ...

"Ratujmy planetę" - edukacja ekologiczna

30 września w Szkole Podstawowej w Rozdrażewie odbyła się akcja edukacyjna, w którą zaangażowała się gmina Rozdrażew.

Czytaj więcej...

Statystyczne badania ankietowe - uczestnictwo w podróżach

Urząd Statystyczny w Poznaniu informuje, że w dniach 1-20 października na terenie gminy realizowane będą badania statystyczne „Uczestnictwo mieszkańców Polski w podróżach”.

Czytaj więcej...

Konkursy Wiedzy Astronomicznej oraz o Regionie i Samorządności

Rozdrażewski Oddział Polskiego Towarzystwa Miłośników Astronomii we współpracy ze SP w Rozdrażewie i SP w Nowej Wsi zapraszają na IX Konkurs Wiedzy Astronomicznej połączony z I Konkursem Wiedzy o Regionie i Samorządności
Czytaj więcej ...

Wykazy nieruchomości przeznaczonych do oddania w dzierżawę, użyczenie i najem

Wójt Gminy Rozdrażew informuje o wywieszeniu na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Gminy Rozdrażew ul. Rynek 3 wykazów nieruchomości przeznaczonych do oddania w dzierżawę, użyczenie i najem.

Czytaj więcej...

Bezpłatne badania profilaktyczne

Informujemy, że Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów w Poznaniu na podstawie porozumień zawartych z Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego, w dniu 7 października 2019r. o godz. 12.45 w sali wiejskiej w Rozdrażewie przeprowadzi spotkanie edukacyjne

Czytaj więcej...