Galerie

Komunikaty własne

Kompleksowy Program Usług Opiekuńczych w Gminie Rozdrażew - spotkanie informacyjne

W Gminie Rozdrażew w latach 2018-2019 realizowane będą zadania w ramach Kompleksowego Programu usług opiekuńczych dla niesamodzielnych osób starszych i ich opiekunów,

Czytaj więcej...

Pomoc dla rolników poszkodowanych w 2017 r.

Wójt Gminy Rozdrażew informuje o ogłoszonym przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi programie pomocy dla gospodarstw rolnych w których w 2017r. w wyniku huraganu, deszczu nawalnego, gradu powstały szkody w uprawach rolnych.

Czytaj więcej...

Uzyskano dotację na zakup sadzonek

W październiku posadzono 140 szt. sadzonek drzew miododajnych (lipa, klon, kasztanowiec, robinia).

Czytaj więcej...

Informacja o wywieszeniu wykazu nieruchomości przeznaczonych do oddania w najem

Wójt Gminy Rozdrażew informuje o wywieszeniu na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Gminy Rozdrażew, ul. Rynek 3  wykaz nieruchomości przeznaczonych do oddania w najem.

Czytaj więcej...

Podsumowano VII kadencję Rady Gminy Rozdrażew

W dniu 16 października 2018r. odbyła się  XLVI sesja Rady Gminy Rozdrażew kończąca siódmą kadencję odrodzonego samorządu gminnego. Uroczysta sesja była okazją do krótkiego podsumowania czterech lat funkcjonowania naszej gminy, zarówno w zakresie zrealizowanych inwestycji, jak i podjętych przedsięwzięć.

Czytaj więcej...

Przebudowy dróg

Ukończono realizację dróg tłuczniowych w Trzemesznie (dł. 761m) i Nowej Wsi (553m). Prace wykonała wyłoniona w przetargu firma SZYMWAL z Taczanowa Pierwszego.

Czytaj więcej...

Informacja o planowanym polowaniu

Obwieszczenie Wójta Gminy Rozdrażew z dnia 28 września 2018r.  w sprawie polowania zbiorowego
Czytaj więcej ...

Wieniec nagrodzony przez Prezydenta

Wieniec dożynkowy, wykonany przez Piotra i Marię Barańczaków z Trzemeszna reprezentował województwo wielkopolskie podczas Dożynek Prezydenckich świętowanych w ostatnią niedzielę sierpnia w Spale.

Czytaj więcej...

Jubilaci obchodzili Złote Gody

W dniu 27 września 2018r. w sali wiejskiej w Rozdrażewie odbyło się uroczyste spotkanie władz gminy z jubilatami obchodzącymi Złote Gody.

Czytaj więcej...

Badania jakości wody

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Krotoszynie  stwierdza, że woda z wodociągów Rozdrażew, Dzielice, Dąbrowa  spełnia wymagania określone w rozporządzeniu
Czytaj więcej....

Podsumowanie konkursu na najpiękniejszy ogród

W dniu 20 września 2018r.  w Chacie na Rozdrożu odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu na najładniejszy ogród.

Czytaj więcej...

Komunikat II

Wójt Gminy zwrócił się do Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie o podjęcie działań mających na celu rozeznanie sytuacji na drugiej posesji  w Rozdrażewie należącej do tej samej firmy, w której ujawniono składowanie substancji chemicznych.

Czytaj więcej...

Termin i porządek obrad XLV sesji Rady Gminy

XLV sesja Rady Gminy Rozdrażew odbędzie się 28 września 2018r. o godz. 13.00 w sali wiejskiej w Rozdrażewie.

Czytaj więcej...

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy

Wójt Gminy Rozdrażew informuje o wywieszeniu na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Gminy Rozdrażew, ul. Rynek 3 wykazu nieruchomości przeznaczonych do oddania  w dzierżawę.

Czytaj więcej...

Strategia Rozwoju Gminy na zebraniach wiejskich

Tematem wrześniowych zebrań wiejskich oprócz podjęcia uchwał w sprawie funduszu sołeckiego na rok 2019 będzie wyrażenie opinii o projekcie Strategii Rozwoju Gminy na lata 2018- 2026.

Czytaj więcej...

Zapisy na zajęcia karate

Szkoła Podstawowa w Rozdrażewie zaprasza 17 września 2018r. o godz.16.00 na spotkanie organizacyjne  i zapisy na zajęcia karate.

Czytaj więcej ...