Galerie

Komunikaty inne

Portal Moje Stypendium

Jako Fundacja Dobra Sieć od ponad 10 lat aktywnie działamy na rzecz popularyzacji wiedzy o  programach stypendialnych.

Czytaj więcej...

Twój e-PIT - nowości w usłudze

PIT za 2019 r. będzie można złożyć od 15 lutego do 30 kwietnia 2020 r.Podatnicy, którzy skorzystają z usługi Twój e-PIT, mogą liczyć na jeszcze łatwiejsze rozliczenie rocznego podatku.

Czytaj więcej ...

Zaproszenie na badania profilaktyczne

Stowarzyszenie „POMÓŻMY SOBIE” w Krotoszynie w ramach współfinansowanego przez Powiat Krotoszyński projektu pod hasłem „Moja decyzja – Moje życie” zaprasza na badania profilaktyczne dotyczące wczesnego wykrywania chorób płuc.

Czytaj więcej...

Zaproszenie na szkolenie

Wielkopolska Izba Rolnicza w Krotoszynie organizuje organizuje szkolenie z zakresu stosowania Środków Ochrony Roślin z użyciem opryskiwaczy
Czytaj więcej  ...

Realizacja usług asystenta i opiekuna

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rozdrażewie informuje, że do 31.12.2018 r. na terenie Gminy Rozdrażew świadczone były usługi asystenckie i opiekuńcze realizowane w ramach projektu „Usługi społeczne i zdrowotne w powiecie Krotoszyńskim”

Czytaj więcej...

Szkolenie z zakresu uboju zwierząt

Biuro Powiatowe Wielkopolskiej Izby Rolniczej w Krotoszynie organizuje organizuje szkolenie dla osób mających zamiar dokonywać uboju zwierząt we własnym gospodarstwie w celu produkcji mięsa przeznaczonego wyłącznie na użytek własny.

Czytaj więcej ...

Zaproszenie na Targi Ferma w Łodzi

Biuro Powiatowe Wielkopolskiej Izby Rolniczej w Krotoszynie organizuje w dniu 14 lutego wyjazd autokarowy dla rolników na Targi FERMA w Łodzi.
Czytaj więcej ...

Konkurs „Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość

Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa ogłosiła XII edycję konkursu „Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość.Celem konkursu jest promocja polskiego rolnictwa, problematyki związanej z obszarami wiejskimi

Czytaj więcej...

Kampania informacyjna "Jakość powietrza to jakość życia"

Wsparcie finansowe dla mieszkańców, którzy chcą wymieniać źródła ciepła na bardziej ekologiczne, uchwały antysmogowe oraz konferencje – to tylko niektóre z działań, jakie Samorząd Województwa Wielkopolskiego podejmuje w trosce o ochronę powietrza

Czytaj więcej ...