Komunikaty inne

Wynajmujesz mieszkanie? Pamiętaj o nowych terminach rozliczeń

Podatnicy rozliczający swoje dochody z najmu w formie ryczałtu powinni pamiętać o zmianie terminu składania PIT-28 za rok 2020 – można to zrobić od 15 lutego do 1 marca 2021 r.

Czytaj więcej ...

E-wolontariat pracowniczy

Fundacja Dobra Sieć zaprasza na bezpłatny webinar “E-wolontariat pracowniczy”. Wolontariat wykonywany za pośrednictwem Internetu, to dobry pomysł na rozszerzenie oferty wolontariatu pracowniczego - nie tylko podczas pandemii!

Czytaj więcej...

Ruszyły konsultacje projektu Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej

Do 15 lutego 2021 roku w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi potrwa I etap konsultacji projektu Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej. Zapraszamy do zapoznania się z tym projektem i zgłaszania uwag.

Czytaj więcej...

Dostępność dla Głuchych o Covid-19 i szczepieniach

W trosce o dobro i dostępność do usług osób Głuchych w sprawach związanych z Covid-19, na stronie  https://www.gov.pl/web/koronawirus/kontakt udostępniono  informacje i kontakt do tłumaczy języka migowego pracujących w systemie 24/7.

Podaj właściwy PESEL lub NIP pracownika

Prawidłowo wpisany NIP lub PESEL pozwoli na jednoznaczną identyfikację podatnika (pracownika). Dzięki temu jego zeznanie podatkowe zostanie wygenerowane i udostępnienie w usłudze Twój e-PIT na podatki.gov.pl.

Czytaj więcej ...

Szczepienia przeciwko COVID-19 - ważne informacje

Ministerstwo Zdrowia uruchomiło program szczepień przeciw COVID- 19.Na stronie  gov.pl/szczepimysie znajdują się najważniejsze informacje na temat szczepionki, punktów szczepień, Narodowego Programu Szczepień, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
Czytaj więcej ...

Upływa czas na złożenie wniosku o wyższą emeryturę

Do poniedziałku, 11 stycznia 2021 roku, osoby urodzone w 1953 roku i pobierające wcześniejszą emeryturę  mają czas na złożenie wniosku o emeryturę powszechną na korzystnych zasadach 

Czytaj więcej ...

KGW rozliczają się z dotacji

Do 31 stycznia Koła Gospodyń Wiejskich, które w 2020 roku otrzymały z ARiMR dofinansowanie swojej działalności, muszą rozliczyć się z dotacji.

Czytaj więcej ...

Informator "Czas Wielkopolski"

Informator Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego  w Poznaniu "Czas Wielkopolski"
Czytaj więcej ...