Galerie

Komunikaty inne

Zaproszenie na badania profilaktyczne

Stowarzyszenie „POMÓŻMY SOBIE” informuje, iż z dniem 1 lutego 2019 roku rozpoczęło realizację współfinansowanego przez Powiat Krotoszyński projektu pod hasłem „Moja decyzja – Moje życie”
Czytaj więcej ...

Konkurs pn. „Nasz pomysł na ochronę środowiska”

Departament Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu organizuje Konkurs pn. „Nasz pomysł na ochronę środowiska” IV edycja – Nasz wpływ na zmiany klimatyczne.
Czytaj więcej ...


Ubój z konieczności zwierząt gospodarskich

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Krotoszynie przekazuje praktyczne wskazówki dla rolników w przypadku konieczności uboju zwierząt gospodarskich kopytnych poza rzeźnią

Czytaj więcej ...

Szkolenie dla rolników

Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu Zespół Doradczy w Powiecie Krotoszyńskim zaprasza  na  szkolenie, które odbędzie się 19 lutego 2019 r. w sali Kółka Rolniczego w Rozdrażewie.

Czytaj więcej...

Twój e-PIT elektronicznie

Usługa Twój e-PIT w 2019 r. będzie dostępna dla podatników rozliczających się na formularzach PIT-37 i PIT-38.

Czytaj więcej...

Nie tylko emeryci dostaną PIT z ZUS

Zakład Ubezpieczeń Społecznych rozpoczął wysyłkę deklaracji podatkowych PIT do wszystkich, którzy w ubiegłym roku pobierali świadczenia z funduszu ubezpieczeń społecznych.
Czytaj więcej...

Komunikat ZUS - Nowy Płatnik

Przedsiębiorco! Do Twojej dyspozycji udostępniliśmy już nową wersję programu Płatnik. Wszyscy użytkownicy powinni zacząć korzystać z programu z dniem 26 stycznia 2019 r.

Czytaj więcej.....

Komunikaty dla rolników

Biuro Powiatowe Wielkopolskiej Izby Rolniczej w Krotoszynie organizuje wyjazd autokarowy dla rolników na Centralne Targi Rolnicze AGRO - PREMIERY w Nadarzynie. Wyjazd zaplanowano na 1 lutego 2019 r. (piątek).

Czytaj więcej...

Nabór wniosków w programie „Równać Szanse”

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłasza Ogólnopolski Konkurs Grantowy w ramach Programu „Równać Szanse 2019". O dotacje do 40.000 zł na projekty

Czytaj więcej...