Komunikaty inne

Podatnicy złożyli elektronicznie już ponad 8,5 mln PIT-ów

W tegorocznej akcji składania zeznań PIT podatnicy złożyli dotychczas ponad 9,4 mln zeznań. 91 procent z nich wpłynęło do urzędów skarbowych w formie elektronicznej.
Czytaj więcej ...

Komunikat Sanepidu - wcześniejsze terminy szczepień

Drugi kwartał tego roku to znaczne przyspieszenie Narodowego Programu Szczepień. Obecnie trwa rejestracja wszystkich chętnych powyżej 60. roku życia. Osoby urodzone przed 1962 rokiem, które mają już termin szczepienia na maj, mogą zaszczepić się jeszcze w kwietniu.

Czytaj więcej ...

UWAGA ROLNICY!

Wielkopolska Izba Rolnicza przypomina, że do 17 maja br. włącznie trwa kampania składania wniosków o płatności obszarowe.

Czytaj więcej...

Wielkopolanie aktywują bon turystyczny

Świadczenie w formie bonu turystycznego przyznawane jest na dziecko, na które przysługuje świadczenie wychowawcze

Czytaj więcej...

Przestrzegaj zasad bezpieczeństwa

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi - Wielkopolski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny apeluje o rozwagę i stosowanie się do obostrzeń sanitarnych.

Apel

ZUS zakończył wysyłkę zawiadomień o wysokości stopy procentowej składki na ubezpieczenie wypadkowe

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wysłał zawiadomienia o wysokości stopy procentowej składki na ubezpieczenie wypadkowe do 154 620 płatników składek.

Czytaj więcej...

Planujesz wizytę w urzędzie skarbowym? Wcześniej zarezerwuj termin

Usługa „Umów wizytę w urzędzie skarbowym” od 4 miesięcy działa w całej Polsce. W województwie wielkopolskim klienci mogą z niej korzystać już od lipca ubiegłego roku.
Czytaj więcej ...

Ruszył ogólnopolski Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich

Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich „Polska Od Kuchni” to ogólnopolskie, wyjątkowe wydarzenie, przygotowane by podkreślić rolę Kół Gospodyń Wiejskich w promowaniu bogactwa oraz różnorodności lokalnej tradycji

Czytaj więcej...

Badanie - wpływ pandemii na Wasze życie

Szanowni Państwo Instytut Rozwoju Wsi i Rolnictwa Polskiej Akademii Nauk szuka odpowiedzi na pytanie, jak pandemia wpłynęła na Państwa życie

Czytaj więcej...