Galerie

Spotkanie - "CZYSTE POWIETRZE”

Zapraszamy mieszkańców na spotkanie dot. Programu "Czyste Powietrze", które odbędzie się 17 września 2018r. o godz. 18.00 w sali wiejskiej w Rozdrażewie

Ministerstwo Środowiska zachęca mieszkańców Rozdrażewa do skorzystania z rządowego programu „Czyste Powietrze”, który obejmuje cykl spotkań mających charakter edukacyjny i informacyjny. Składa się z się z trzech bloków tematycznych. Pierwszy mówi  o edukacji ekologicznej, rozwija definicje zanieczyszczeń powietrza, wysokiej i niskiej emisji spalin oraz smogu, mówi o skutkach wpływu zanieczyszczonego powietrza na nasze zdrowie. Część druga informuje właścicieli domów jednorodzinnych o możliwości uzyskania dofinansowania na termomodernizację budynków. W trzeciej dowiemy się jak prawidłowo ubiegać się o dofinansowanie na termomodernizację domu.
Program priorytetowy "Czyste Powietrze" to możliwość uzyskania wsparcia finansowego przez osoby fizyczne, właścicieli domów jednorodzinnych na ocieplenie domu, wymianę okien czy na wymianę starego, wysoko-emisyjnego kotła grzewczego.
Ulotka (pobierz)