Komunikaty inne

Uwaga na fałszywe SMS-y dot. zadłużenia w urzędzie skarbowym

Ostrzegamy przed fałszywymi SMS-ami w sprawie rzekomego zadłużenia w urzędzie skarbowym.

Czytaj więcej ...

Maturzysto zdobądź stypendium

Ruszyła rekrutacja do 15. Edycji Indeks Start2Star. To program stypendialny, adresowany do najzdolniejszych i najbardziej aktywnych maturzystów, pochodzących z niezamożnych rodzin, którzy zaczynają studia.

Czytaj więcej...

Obywatele Ukrainy muszą poinformować ZUS o wyjeździe z Polski

Świadczenia rodzinne, w tym 500 plus czy Rodzinny Kapitał Opiekuńczy, przysługują uchodźcom tylko za czas, kiedy przebywają z dziećmi w Polsce.

Czytaj więcej...

Bezpłatna Fizjoterapia Domowa

Wielkopolskie Centrum Fizjoterapii zaprasza, pacjentów z orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności (I grupa), na Bezpłatną Fizjoterapię Domową, (realizowaną w domu u pacjenta), finansowaną przez NFZ.

 Czytaj więcej ...    

Twój e-PIT już trafił do urzędu skarbowego

 Krajowa Administracja Skarbowa rozliczyła go za Ciebie

Czytaj więcej...

„Kompetentni Pracownicy Sektora Budowlanego”

Informujemy, że Dolnośląska  Agencja Rozwoju Regionalnego S. A., Fundusz Regionu Wałbrzyskiego i Dolnośląscy Pracodawcy realizują ogólnopolski projekt „Kompetentni Pracownicy Sektora Budowlanego”.

Czytaj więcej...

2 maja ZUS czynny

W poniedziałek 2 maja 2022 r. sale obsługi klientów w placówkach ZUS oraz Centrum Obsługi Telefonicznej będą czynne do godz.15.00.

Czytaj więcej ...

Konkurs o Złote Indeksy AEH – weź udział i studiuj na jednej z najlepszych uczelni

Wychodząc naprzeciw ambitnym, młodym osobom, które chciałyby kontynuować edukację na szczeblu szkolnictwa wyższego, Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie zaprasza do udziału w II edycji Konkursu o Złote Indeksy AEH , w którym do wygrania jest indeks na studia oraz stypendium pokrywające czesne na cały tok studiów.

Czytaj więcej...

V etap badań "Moja sytuacja w okresie koronawirusa"

Instytut Rozwoju Wsi i Rolnictwa Polskiej Akademii Nauk szuka odpowiedzi na pytanie, jak pandemia wpłynęła na Państwa życie: rodzinne, zawodowe, społeczne. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc i podzielenie się z nami informacjami

Czytaj więcej...