VIII edycja konkursu "Nasza wieś, naszą wspólną sprawą"

Zarząd Województwa Wielkopolskiego przyjął uchwałę w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert „Nasza wieś, naszą wspólną sprawą”, skierowanego do organizacji prowadzących działalność pożytku publicznego na terenach wiejskich. 

Celem otwartego konkursu ofert jest wspieranie realizacji zadań publicznych województwa wielkopolskiego w dziedzinie działalności wspomagającej rozwój obszarów wiejskich. Oferty realizacji zadania publicznego można składać do 26 maja (wtorek) br. do godz. 15.30.
Tak jak w latach ubiegłych oferty (poza tradycyjną wersją papierową – zaklejona koperta z dopiskiem „Nasza wieś, nasza wspólną sprawą”) należy również złożyć za pomocą platformy elektronicznej Witkac.pl dostępnej za pośrednictwem portalu Wielkopolskie Wici pod adresem: www.wielkopolskiewici.pl.
Ogłoszenie konkursu można znaleźć na stronie BIP: https://bip.umww.pl/292---489---k_85---k_77---ogloszenie-otwartego-konkursu-ofert-nasza-wies-1

oraz na stronie programu „Wielkopolska Odnowa Wsi” https://wow.umww.pl/konkursy-dla-ngo/nasza-wies-nasza-wspolna-sprawa-2020-viii-edycja/